O nas

Kochamy dzieciaki i mamy z tego ogromną frajdę, wiedząc, że zabawki, które wysyłamy, wywołują kolejne uśmiechy oraz radość Waszych milusińskich. Nie ma w życiu bowiem nic lepszego niż dawanie szczęścia innym!

Codziennie czekamy na Wasze telefony oraz maile, aby pomóc Wam w wyborze zabawki, której właśnie szukacie dla swoich pociech. Nieustannie poszerzamy swoją ofertę, a wszystko po to, aby mieć pewność, że każdy znajdzie tutaj taką zabawkę, o jakiej właśnie marzy!

Po zakupie oprócz produktu stajecie się również częścią naszej rodziny! Dlatego otaczamy Was pełną opieką techniczną. Gdy są trudności ze złożeniem zabawki, czy też po jakimś czasie ulegnie ona uszkodzeniu, wystarczy jeden telefon bądź mail do nas i priorytetowo rozwiązujemy każdą sprawę! A wszystko po to, aby na uśmiech Waszych dzieci mógł ponownie zagościć uśmiech!

Opowieść o Erico Kids  zaczyna się we wrześniu 2017 roku, a więc jesteśmy już z Wami blisko 4 lata. Ktoś powie „4 lata? To wcale nie tak długo” To prawda, w codziennym życiu, to nie jest, aż tak długi okres. Natomiast w biznesie i coraz szybciej rozwijającej się technologii jest to wieczność!

W tym czasie powstało wiele różnych przedsiębiorstw oraz sklepów. Większość z nich nim dobrze zacznie, to już niestety kończy. My jednak trwamy i z roku na rok się rozwijamy, a wszystko dzięki temu, że codziennie staramy dawać z siebie wszystko i dbać o każdego klienta najlepiej jak umiemy!

Więc jak zaczynaliśmy? W zakurzonym magazynie… Poznaj bliżej naszą historię >>

Dane rejestrowe firmy

Kitesurfing is Awesome Limited
Suite 15, Charter House Courtlands Road
BN22 8UY Eastbourne
Wielka Brytania

Spółka zarejestrowana jest w Companies House w Wielkiej Brytanii pod numerem: 10722364

Infolinia: +48 724662259
Adres e-mail: info@ericokids.pl

NIP: 5263188802
UE VAT ID: PL5263188802

Adres magazynu w Polsce:
Stobno 75
62-872 Godziesze Małe

Informacja nt. rozstrzygania sporów zgodnie z art. 14 ust. 1 rozporządzenia ODR: Pod adresem http://ec.europa.eu/consumers/odr/ Komisja Europejska udostępnia internetowy system rozstrzygania sporów konsumenckich (ODR).

Szefowie EricoKids.pl

Rafał Burczak

Szef EricoKids.pl

Eryk Juszczak

Szef EricoKids.pl

Dział Obsługi Klienta

Mateusz Kaźmierowski

Specjalista do Spraw Obsługi Klienta

Aleksandra Jabłońska

Specjalista do Spraw Obsługi klienta

Malwina Juszczak

Specjalista do Spraw Obsługi Klienta